תוספים חדשים ל NVDA

פרטים נוספים והוראות שימוש בתוספים לתוכנה קוראת המסך NVDA ברישיון שימוש חופשי ובקוד פתוח ניתן למצוא בכותרות הקישורים עבור כל תוסף

כיבוי מסך Screen Curtain

תוסף בפיתוח המאפשר להגדיר מקשי קיצור ((בהגדרות Input gestures)) לכיבוי / הדלקת המסך. שימושי מאוד  לחיסכון בחשמל, לשמירה על פרטיות ולצורכי תרגול.

סקירת תפריטים ToolbarsExplorer

תוסף בפיתוח המאפשר לנווט בתפריטים בצורה נוחה יותר

Access8Math

תוסף המשפר את הנגישות לקריאת נוסחאות מתמטיות במסמכי Word ותמיכה משופרת ב MathML בדפדפנים פיירפוקס, אקספלורר וכרום.

נעילת מקלדת ועכבר Input Lock

תוסף המאפשר להגדיר מקשי קיצור (בהגדרות Input gestures) לנעילת מקלדת ו/או עכבר בהתאם לצורך. המקשים Ctrl+Dell ימשיכו לפעול.

מעדכן התוספים Add-on Updater

תוסף המאפשר לבדוק עדכוני תוספים מותקנים ישירות מממשק NVDA. עם זאת, התוסף לא תומך בכל התוספים. כלומר,  תוספים מסוימים שיתעדכנו מעת לעת, לא יופיעו ברשימת עדכוני התוספים של התוסף Add-on Updater. את הרשימה ניתן לסקור בעמוד התוסף.

 

תרומות

שמי אילנה בניש ואני עוסקת בתחום הנגישות לאינטרנט, טכנולוגיות מסייעות וטכנולוגיות מידע משנת 2008. מלווה את התחום כאשת מקצוע המלווה ארגונים במגזר הציבורי, הפרטי והשלישי בייעוץ מקצועי, בהערכת נגישות, בהדרכות ובליווי שוטף. בנוסף פעילה חברתית לקידום זכויות אוכלוסיות מוחלשות ואנשים עם מוגבלות בכלל ובמרחבים דיגיטליים בפרט. אוהבת לכתוב מאמרי דעה, סקירות מוצרים ושירותים מזווית כמה שיותר אובייקטיבית, ביקורתית או מפרגנת. . . אם אתם מוצאים שהכתיבה שלי אפקטיבית ומסייעת לכם או לאנשים נוספים, אני מקווה שתשקלו לפרגן לכתיבה שלי על ידי תרומה קטנה שאתם קובעים בה את הסכום. קבלות יישלחו למייל המשתמש ממנו התקבל התשלום. תודה מראש על הקריאה והתמיכה.

© כל הזכויות שמורות לאילנה בניש. כל שימוש מסחרי אסור בהחלט.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: