אפליקציית Voicepop לתמלול הודעות קוליות קצרות

תקשורת באמצעות הודעות קוליות נפוצה היום ביישומי הודעות והפופולארית שבהם ה WhatsApp.  במקור פותחה האפליקציה לטובת אנשים שמעוניינים "לגשת להודעות הקוליות בדרך חלופית במצבים בהם מוטב שלא להפעילן. אבל לאפליקציה הזו יתרונות רבים גם עבור אנשים המתקשים בשמיעה.

אפליקציית Voicepop ל IOS ואנדרואיד מאפשרת לתמלל הודעות קוליות לטקסט עם תמיכה ב 120 שפות כולל עברית וברמת דיוק  טובה מאוד.

כך מתמללים הודעות קוליות

  • מוסיפים את האפליקציה בה מופיעות הודעות קוליות כמו למשל WhatsAppהאייקון של Voicepop יתווסף לאפשרויות השיתוף ויהיה זמין למעשה מכל אפליקציה.
  • באפליקציית ה WhatsApp בוחרים את ההודעה או מספר הודעות אותן מעוניינים לתמלל
  • בוחרים בשיתוף ואז באייקון אפליקציית Voicepop.

התמלול יתקבל תוך מספר שניות.

אם נבחרה הודעה או מספר הודעות מעל ל 5 דקות, רק 5 הדקות הראשונות יתומללו.

התמלילים נשמרים באפליקציה לצד ההודעות הקוליות וניתנים למחיקה או לשיתוף.

האפליקציה מאפשרת מספר מוגבל של תמלול הודעות ולאחר מכן יש לרכוש מנוי בהתאם למפורט באפליקציה.  מקריאת השאלות והתשובות החברה מתחייבת לא לשמור את ההודעות או לעשות בהם שימוש.

 

תרומות

שמי אילנה בניש ואני עוסקת בתחום הנגישות לאינטרנט, טכנולוגיות מסייעות וטכנולוגיות מידע משנת 2008. מלווה את התחום כאשת מקצוע המלווה ארגונים במגזר הציבורי, הפרטי והשלישי בייעוץ מקצועי, בהערכת נגישות, בהדרכות ובליווי שוטף. בנוסף פעילה חברתית לקידום זכויות אוכלוסיות מוחלשות ואנשים עם מוגבלות בכלל ובמרחבים דיגיטליים בפרט. אוהבת לכתוב מאמרי דעה, סקירות מוצרים ושירותים מזווית כמה שיותר אובייקטיבית, ביקורתית או מפרגנת. . . אם אתם מוצאים שהכתיבה שלי אפקטיבית ומסייעת לכם או לאנשים נוספים, אני מקווה שתשקלו לפרגן לכתיבה שלי על ידי תרומה קטנה שאתם קובעים בה את הסכום. קבלות יישלחו למייל המשתמש ממנו התקבל התשלום. תודה מראש על הקריאה והתמיכה.

© כל הזכויות שמורות לאילנה בניש. כל שימוש מסחרי אסור בהחלט.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: