אפליקציית Voicepop לתמלול הודעות קוליות קצרות

תקשורת באמצעות הודעות קוליות נפוצה היום ביישומי הודעות והפופולארית שבהם ה WhatsApp.  במקור פותחה האפליקציה לטובת אנשים שמעוניינים "לגשת להודעות הקוליות בדרך חלופית במצבים בהם מוטב שלא להפעילן. אבל לאפליקציה הזו יתרונות רבים גם עבור אנשים המתקשים בשמיעה.

אפליקציית Voicepop ל IOS ואנדרואיד מאפשרת לתמלל הודעות קוליות לטקסט עם תמיכה ב 120 שפות כולל עברית וברמת דיוק  טובה מאוד.

כך מתמללים הודעות קוליות

  • מוסיפים את האפליקציה בה מופיעות הודעות קוליות כמו למשל WhatsAppהאייקון של Voicepop יתווסף לאפשרויות השיתוף ויהיה זמין למעשה מכל אפליקציה.
  • באפליקציית ה WhatsApp בוחרים את ההודעה או מספר הודעות אותן מעוניינים לתמלל
  • בוחרים בשיתוף ואז באייקון אפליקציית Voicepop.

התמלול יתקבל תוך מספר שניות.

אם נבחרה הודעה או מספר הודעות מעל ל 5 דקות, רק 5 הדקות הראשונות יתומללו.

התמלילים נשמרים באפליקציה לצד ההודעות הקוליות וניתנים למחיקה או לשיתוף.

האפליקציה מאפשרת מספר מוגבל של תמלול הודעות ולאחר מכן יש לרכוש מנוי בהתאם למפורט באפליקציה.  מקריאת השאלות והתשובות החברה מתחייבת לא לשמור את ההודעות או לעשות בהם שימוש.

© כל הזכויות שמורות לאילנה בניש. כל שימוש מסחרי אסור בהחלט.

זקוקים לשירות?

  • אם אתם זקוקים לייעוץ, ליווי בהליך הטמעת הנגישות בשירותי אינטרנט וטכנולוגיות מידע, אני כאן לשירותכם עם ניסיון של מעל לעשור בתחום וכמורשה נגישות שירות משנת 2015, בעבודה מאתגרת ושוטפת עם ארגונים רבים במגזר הציבורי, הפרטי,  השלישי ועבודה עם אנשים עם מוגבלות.
  • השירות שלי כולל: ייעוץ וליווי שוטף, הרצאות והדרכות נגישות, כתיבת אפיוני נגישות לממשקים טכנולוגיים, ביצוע בדיקות נגישות עם כלים אוטומטיים, טכנולוגיות מסייעות לנגישות, בדיקות ברמת קוד המקור ובשיתוף עם אנשים עם מוגבלות, מתן הנחיות מקצועיות למתכנתים, מעצבים ועורכי תוכן, מתן ייעוץ  ללשכות משפטיות, מנהלי פרויקטים ועוד.
  • הליך ייעוץ וליווי בהתאמות נגישות לשירותי אינטרנט בהתאם לחוקים, לתקנות ולתקני הנגישות הרלוונטיים (וללא תוספי נגישות!)
  • מוזמנים לפנות אלי באמצעות טופס צור קשר באתר

 

 

השאר תגובה

%d